Mamy Puchar!

W sobotę 29 listopada w samo południe na boisku w Sulejówku odbył się Finał Pucharu Polski na szczeblu warszawskim. Rywalem Victorii był ligowy rywal Wilga Garwolin. Po ciekawym spotkaniu Victoria pokonała gości 2:1, Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście gdy w 55 minucie ładną akcję prawą stroną boiska przeprowadził zawodnik Wilgi, dograł piłkę w środek i jego kolega z drużyny umieścił piłkę w siatce. Kilkanaście minut później było już 1:1 dobre dogranie Sebastiana Iwanickiego wykorzystał na raty Olek Eibl. 3 minuty później dobra akcja Filipa Hrynkiewicza, kończy się samobójczą bramką gości i prowadzimy 2:1. Mecz kończymy w 10 po czerwonej kartce Marcina Skrzyńskiego w 85 minucie spotkania.

Victoria po raz trzeci z rzędu wygrała Warszawski Puchar i awansowała do Mazowieckiego, który będzie rozgrywany na wiosnę.

W Mazowieckim Pucharze wystartuje 16 drużyn (11 z III Ligi i 5 zwycięzców Okręgowych Pucharów) Oto te zespoły: