Mszczonowianka Mszczonów   MLKS Victoria Sulejówek
2014-04-26, 13:30:00

Statystyki przedmeczowe »

Transfery wiosna 2014

Przyszli: Rasaq Adebola Bamgboye (N - bez klubu, ostatnio Concordia Elbląg), Adam Cichecki (P - rezerwy), Ibrahim Kali Diakite (P - Start Otwock), Michał Janiuk (P - bez klubu, ostatnio Start Otwock), Czarek Kostrzewa (P - powrót po kontuzji), Łukasz Mariak (B - Wilga Garwolin), Dominik Ochman (O - Huragan Wołomin), Patryk Pięcek (P - Huragan Wołomin), Bartek Szulim (P - rezerwy), Waldemar Woźniak (O - Sparta Jazgarzew)

Odeszli: Adam Błotnicki (O - KS Łomianki), Błażej Cichmiński (O - Hutnik Warszawa), Konrad Jabłoński (O - UKS Łady),  Damian Kucharski (P - Dolcan II Ząbki), Marcin Kuśmierczyk (O - rezerwy), Maciej Mąka (P - Mazur Karczew), Maciej Obrębski (P - Drukarz Warszawa), Mateusz Piórczyński (P - Józefovia Józefów), Mateusz Polit (P - UKS Łady), Bartłomiej Sosnówka (P - Dolcan II Ząbki), Artur Starosz (P - Drukarz Warszawa), Wojciech Wocial (N - Pogoń Siedlce),

Czas spotkania: 90 min.

Już mija miesiąc okresu przygotowawczego Victorii Sulejówek i trzeci mecz sparingowy. Tym razem naszym rywalem był najstarszy rocznik Warszawskiej Agrykoli . Mimo wcześniejszych informacji z naszej ( i głównej) strony okazało się ze jest to rocznik 93/94 , a nie 92 . Młodzi piłkarze z Agrykoli są aktualnie mistrzami jesieni Mazowieckiej Ligi Juniorów Starszych ( rocznik 1993 ) Link do tabeli :  http://www.mzpn.pl/internet/20112012t/37.html

Mecz początkowo miał się rozpocząć o godzinie 13:00 lecz z racji na częściowo nieusuniętą pokrywę śniegu piłkarze naszej drużyny zabrali się za łopaty . Ponad 45 minutowa rozgrzewka przy śniegu przesunęła początek spotkania na godzinę 13:20. Nasi kopacze nie przeprowadzili pełnej zaprawy przedmeczowej wiec ich rozgrzanie pod względem piłkarskim stało pod znakiem zapytania .

Nasi przeciwnicy w przeciwieństwie do nas przeprowadzili pełną rozgrzewkę i przystąpili do swojego pierwszego meczu po przerwie zimowej. Aktualni mistrzowie jesieni Juniorów starszych przyjechali do nas w okrojonym składzie - ich dwaj najlepsi zawodnicy są w trakcie zmiany barw klubowych .

Bardzo dobrze rozpoczęła mecz Victoria , bo już w 6 minucie meczu nasi dwaj napastnicy wyprowadzili Sulejówek na prowadzenie. Powoli powracający po kontuzji Sebastian Pękala wyprowadził prostopadłą piłkę do Czarka Kostrzewy , który strzałem przy krótkim słupku umieścił futbolówkę w bramce.

Długo nie musieliśmy czekać na drugiego gola . W 12 minucie meczu nasz obrońca Marek Rogowski rusza z szarżą po lewej stronie boiska schodzi do środka pola karnego i po ziemi wystawia piłkę 2 metry od bramki , gdzie wślizgiem kończy akcję Sebastian Pękala .

W 35 minucie Sebastian Pękala po faulu ląduje na ziemi w polu karnym - sędzia bez wahania wskazuje na 11 metr . Jak zwykle do piłki podchodzi Cezary Kostrzewa , który tym razem niestety nie pokonuje bramkarza - ten popisał się piękną paradą wyciągając futbolówkę z górnego narożnika bramki.

W 70 minucie spotkania Mateusz Wojdyna wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem oddaje strzał , który paruje golkiper Agrykoli , ale na szczęście piłka ląduje pod nogami Mateusza  , dobitka i mamy 3-0

Cały mecz przebiegał pod dyktando naszych piłkarzy . Trener Agrykoli Warszawa : "Dobre spotkanie lecz gdyby w naszym składzie wystąpili dwaj czołowi piłkarze , którzy aktualnie zmieniają barwy klubowe wynik był by pewnie inny . Victoria Sulejówek jak na IV ligę i aktualny okres przygotowań bardzo ładnie się zgrywała . Pozdrawiam i życzę powodzenia"

Victoria Sulejówek : Krzyżewski ( 45` Testowany Zawodnik ) - Cacko , Daniel , Rogowski , Świadek ( 60` Kuczera )  - Kolasa , Testowany Zawodnik ( 45` Wojdyna ) , Testowany Zawodnik ( 45` Piórczyński )  , Testowany Zawodnik ( 55` Cichecki )  - Pękala ( 65` Czarnota )  , Kostrzewa