Victoria Sulejówek - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek

MLKS Victoria SulejówekWilga Garwolin
MLKS Victoria Sulejówek   Wilga Garwolin
2014-08-16, 17:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Transfery wiosna 2014

Przyszli: Rasaq Adebola Bamgboye (N - bez klubu, ostatnio Concordia Elbląg), Adam Cichecki (P - rezerwy), Ibrahim Kali Diakite (P - Start Otwock), Michał Janiuk (P - bez klubu, ostatnio Start Otwock), Czarek Kostrzewa (P - powrót po kontuzji), Łukasz Mariak (B - Wilga Garwolin), Dominik Ochman (O - Huragan Wołomin), Patryk Pięcek (P - Huragan Wołomin), Bartek Szulim (P - rezerwy), Waldemar Woźniak (O - Sparta Jazgarzew)

Odeszli: Adam Błotnicki (O - KS Łomianki), Błażej Cichmiński (O - Hutnik Warszawa), Konrad Jabłoński (O - UKS Łady),  Damian Kucharski (P - Dolcan II Ząbki), Marcin Kuśmierczyk (O - rezerwy), Maciej Mąka (P - Mazur Karczew), Maciej Obrębski (P - Drukarz Warszawa), Mateusz Piórczyński (P - Józefovia Józefów), Mateusz Polit (P - UKS Łady), Bartłomiej Sosnówka (P - Dolcan II Ząbki), Artur Starosz (P - Drukarz Warszawa), Wojciech Wocial (N - Pogoń Siedlce),

IV liga » południe

Świt Nowy Dwór Mazowiecki MLKS Victoria Sulejówek

VS na Facebooku

Relacja spotkania

herb MLKS Victoria Sulejówek
herb Agrykola Warszawa 94
MLKS Victoria Sulejówek   Agrykola Warszawa 94
Boisko boczne MOS Sulejówek

2012-02-25, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiejszego sparingu trener Stefan Liszewski nie może zaliczyć do tych udanych . Victoria na pierwszą część spotkania wyszła w dość nietypowym ustawieniu . Szkoleniowiec naszych piłkarzy w takich sparingach może pozwolić na grę wszystkim piłkarzom i testować różne ustawienia ich na boisku . I tak w pierwszej części Marek Rogowski został przesunięty do pomocy , w napadzie zobaczyliśmy dwóch najmłodszych piłkarzy Sebastiana Pękale i Mateusza Iwanickiego , a na lewej obronie zamiast Rogowskiego pojawił się Kolasa .

Sparing został rozegrany w nietypowym stylu 3x 30min. Z młodzieżowym zespołem Agrykoli zmierzyliśmy się w ostatnim meczu poprzedniej części sezonu , który zakończył się wynikiem 3:0 dla Victorii .

I część

17min spotkania pierwszą sytuacje do strzelenia bramki miał Sebastian Pękala - po wyrzucie piłki z autu przejął on futbolówkę , ograł 2 obrońców i zakończył akcję strzałem wprost w bramkarza .

20min Agrykola wyprowadza kontratak akcją dwójkową , na szczęście Marcin Ardej bez problemów powstrzymuje napastników.

25min Rzut wolny w wykonaniu Marka Rogowskiego . Link do filmu  http://www.youtube.com/watch?v=VfSAV6yha0M&feature=youtu.be

II część

36min Kontra Victorii zakończona strzałem z główki Mateusza Iwanickiego - bramkarz łapię piłkę

41min Agrykola strzał z przed pola karnego - piłka przelatuję obok słupka

53min Rzut rożny dla Victorii - Sebastian Iwanicki trafia w poprzeczkę

56min Victoria wyprowadza szybki kontratak - Cezary Kostrzewa przestrzelił

58min Agrykola po akcji dwójkowej napastników wychodzi na prowadzenie 0:1

III część

62min Po rzucie rożnym Zbyszek Cacko główkuje - piłka przelatuje obok słupka

70min Rzut wolny w wykonaniu Sebastiana Iwanickiego http://www.youtube.com/watch?v=Iz-P5lKYG6Y&feature=youtu.be

77min Sędzia dyktuje rzut wolny w polu karnym po złapaniu piłki w ręce przez bramkarza po podaniu od obrońcy . Testowany Zawodnik strzela bramkę dla Victorii 1:1

79min Czarek Kostrzewa dostaje piłkę w pole karne wychodzi sam na sam z bramkarzem niestety gdy próbuje go ominąć piłka mu odskakuje

81min Zbyszek Cacko wyprowadza Victorie na prowadzenie 2:1

85min Czerwona Kartka dla Zbyszka Cacko

Link do zdjęć : https://picasaweb.google.com/118160512791925634710/SparingVictoriaSulejowekAgrukola93Warszawa?authuser=0&feat=directlink

Victoria Sulejówek : Ardej- Kolasa , Cacko , Daniel(60` Testowany Zawodnik) , Cichecki - Rogowski , Piórczyński(40` Iwanicki S.) , Testowany Zawodnik , Testowany Zawodnik(40` Testowany Zawodnik) - Pękala , Iwanicki M. (40` Kostrzewa)

Komentarzy [3]

autor: ~anonim 2012-02-27 13:08:22

avatar widze na zdjeciu ochlapy z poloni tam nic nie grali to przyszli do victorii bo ma fajny stadion oni nie beda grali na brzydkim. zrobcie im solarium bo zawodnicy poloni bardzo lubia chodzic na solarium.

autor: ~anonim 2012-02-27 18:53:49

avatar aktualnie nikt do nas nie przyszedł bezpośrednio z Polonii wiec skąd ten wpis ? chyba liczy się to że chcą grać ?

autor: ~anonim 2012-02-29 11:36:43

avatar czy to ważne czy z polonii czy z jakiegos innego klubu wazne ze chca i cos tam potrafia a nie to co mlodziez z sulejowka ktora po za pekala i wojdyna sens w trenowaniu w victorii wiaze sie z przyjsciem na trening i kopaniem sie w czolo ...

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak aktywnych ankiet.

Hutnik Warszawa - Mazowsze Grójec